Naprawa przewodów klimatyzacji

Zajmujemy się profesjonalną naprawą ciśnieniowych przewodów klimatyzacji

Demontujemy przewody z pojazdu, lub jeśli jest taka możliwość (wystarczająca ilość miejsca na przyrząd do zakuwania w komorze silnika) wymieniamy, lub naprawiamy przewody w pojeździe (dotyczy wyłącznie przewodów gumowych)

Wykonujemy:

  • wymiany przewodów gumowych
  • zakuwamy przewody gumowe na rurkach aluminiowych i stalowych
  • łączymy przewody gumowe specjalistycznymi łączówkami
  • łączenie i wymiany części przewodów aluminiowych bez konieczności ich spawania specjalistycznymi łączówkami aluminiowymi
  • spawanie przewodów aluminiowych

Przewody przywiezione luzem staramy się naprawiać na poczekaniu! Uzależnione to jest jednak od stanu technicznego przewodu i sposobu w jaki przewód będzie można regenerować.

Uszkodzony przewód można do nas wysłać paczką, po jego otrzymaniu i naprawie niezwłocznie go odsyłamy.
Przed wysłaniem przewodu do nas prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z nami!

Koszt naprawy przewodu waha się zazwyczaj między 60 a 200 zł, cena ta uzależniona jest od zakresu pracy jaki trzeba będzie wykonać i ilości materiału potrzebnego do naprawy.

Wykonujemy naprawy i wymiany elementów klimatyzacji takich jak: kompresory, sprzęgła i cewki kompresora, chłodnice, osuszacze, zawory rozprężne, zawory do napełniania układu.

ZACHĘCAMY  DO  WSPÓŁPRACY  WARSZTATY  SAMOCHODOWE

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Poniżej przedstawiamy foto-zapis z przebiegu naprawy przewodu klimatyzacji
Zdjęcie nr 1 przedstawia uszkodzony przewód (miejsce uszkodzenia zaznaczone na czerwono). Przewód jest już rozcięty i przygotowany do wspawania nowych końcówek, na których będzie zakuty nowy wąż gumowy.1Na zdjęciu nr 2 widać wcześniej wspawany króciec, na którym zakuty zostanie przewód gumowy.2Zdjęcie nr 3 i 4 pokazują proces zakuwania przewodu.33aNa zdjęciach 5, 6 i 7 widać przewód po przeprowadzonej naprawie.567Na poniższych zdjęciach pokazujemy sposób naprawy przewodów z pominięciem konieczności spawania. Zastosowana łączówka z tulejkami zaciskowymi zastępuje spaw i łączy ze sobą aluminiowe przewody klimatyzacji, dodatkowe wzmocnienie i uszczelnienie daje nam tu specjalistyczny klej.

2016-06-28 15.12.052016-07-08 09.38.232016-07-08 09.38.12A tak wygląda przewód po naprawie
2016-07-08 09.38.03

Przykładowe nowe elementy wykorzystywane do naprawy przewodów

Elementy naprawy przewodów

Kupimy uszkodzone przewody klimatyzacji!

This site is using the Seo Wizard plugin powered by http://seo.uk.net/