Firma nasza istnieje od 1991r. Zajmujemy się diagnostyką podwozia, kompleksową naprawą zawieszeń, układów hamulcowych, serwisem i naprawami układu klimatyzacji, naprawami bieżącymi (np. wymiany sprzęgła, rozrządów, przekładni kierowniczych), oraz przeglądami okresowymi  w samochodach osobowych i dostawczych.

Dysponujemy 4 stanowiskami naprawczymi, w tym jedno do sprawdzania i ustawiania geometrii kół. Dysponujemy pomieszczeniami z regałami przeznaczonymi do prawidłowego przechowania opon. W sklepie, który mieści się przy warsztacie posiadamy: oleje MIDLAND (dawniej QUAKER STATE, szwajcarski koncern z wieloletnią tradycją), GM (OPEL), HIPOL (na życzenie klienta ściągamy produkty innych firm, t.j. MOBIL, SHELL, CASTROL, TOTAL), filtry (głównie FILTRON), świece, klocki hamulcowe oraz elementy do zawieszeń, amortyzatory, drążki, wahacze, końcówki, tuleje, łożyska kół. Pozostałe części dowozimy w miarę zapotrzebowania.

Posiadamy specjalistyczne urządzenia do wymiany amortyzatorów (wygrane w konkursach firmy Monroe)

Proponujemy państwu przeglądy okresowe w bardzo korzystnych cenach:

  • mały (co 10-15 tys. km)
  • duży (20-30 tys. km)

Zapewniamy materiały potrzebne do przeglądu (olej, filtry, klocki itp.).

Jesteśmy płatnikiem podatku VAT.

Wszelkich informacji i rezerwacji dokonujemy telefonicznie. Staramy się wszystkie naprawy wykonywać w miarę możliwości w jak najkrótszym czasie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

20140721_081042

This site is using the Seo Wizard plugin powered by http://seo.uk.net/