Uniwersalne czujniki ciśnienia kół TPMS

czujnikOd 2015 roku we wszystkich nowych pojazdach osobowych producenci samochodów mają obowiązek seryjnego montażu czujników ciśnienia kół.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku świadczymy usługę sprzedaży i montażu uniwersalnych czujników ciśnienia kół do wszystkich sprzedawanych w europie pojazdów osobowych. Czujniki, które posiadamy w naszej ofercie mogą być programowane wielokrotnie. Programowanie polega na skopiowaniu bez konieczności rozbierania kół i podłączania komputera (za wyjątkiem uszkodzonych czujników) obecnych w aucie czujników i zaprogramowaniu kodu w nowych czujnikach (robimy tzw. klon każdego czujnika). Dzięki takiemu zabiegowi nie ma konieczności programowania komputera w samochodzie i przypisywania mu nowych czujników przy każdej zmianie kół zimowych i letnich, krótko mówiąc mogą być użyte w drugim zestawie kół i będą zachowywały się jak czujniki oryginalne. Odbiornik w pojeździe nie zauważa zmiany kół.

Zalety sprzedawanych przez nasz czujników:

- Żywotna bateria, urządzenie może pracować na jednej baterii nawet do 7 lat.
– Bateria zaczyna działać dopiero po zaprogramowaniu czujnika i aktywowaniu go.
– Urządzenia przeznaczone do pracy z częstotliwością 433 MHz (EUROPA).
– Możliwość zaprogramowania czujnika jako duplikat, bądź zamiennik.
– Urządzenia mogą być przeprogramowane do 100 000 razy.
– Czujnik jest montowany przy użyciu skręcanego zaworu – kąt przylegania może być  ustalony między 0 stopni, a 30 stopni.
– Możliwość wymiany samego zaworu, bez potrzeby wymiany całego czujnika ciśnienia.
– Czujnik można zaprogramować bez konieczności podpinania komputera
– Zawory czujników zabezpieczone są metodą anodowania.

Czujniki montowane przez nas idealnie nadają się jako zamienniki dla oryginalnych czujników TPMS. Spowodowane jest to tym, że nie odbiegają niczym od oryginału oraz są od nich dużo tańsze. Dodatkowym ich atutem jest możliwość bezproblemowego zamontowania do większości felg dzięki kątowi przylegania czujnika ustalonym między 0, a 30 stopni. Potwierdzone zostało to przez producentów felg, którzy stworzyli listy z dopasowaniem popularnych czujników na rynku do felg wyprodukowanych przez nich.

This site is using the Seo Wizard plugin powered by http://seo.uk.net/